Skupinové cvičenia
,,Plynutie v tele"

Relaxačné cvičenia s prvkami jogy, tanca a dychu
pre spojenie sa s vnútorným telom

 

O lekciách

Praješ si oživiť spojenie so svojím telom? Túžiš cítiť život, ktorý ním prúdi? A naplno vnímať, čo ti tvoje telo komunikuje? Praješ si na základe svojho vlastného porozumenia robiť v živote lepšie rozhodnutia – také, ktoré ťa podporia?
Príď si zacvičiť netradičným spôsobom. Takým, kde nie je učiteľ a žiak, kde nie je povel a plnenie príkazu, kde nie je snaha o kopírovanie a napodobňovanie, kde nie je povinnosť dosahovať výsledok. Si tam ty a tvoj vnútorný priestor. Ty a tvoja múdrosť, tvoje vlastné vedenie. Príď zažiť bytie v toku. Príď ochutnať prostredie a prístup, kde sa spoločne ladíme tak, aby sme vedome vnímali a cítili, čo sa v nás odohráva, a čo je pre nás to “pravé orechové”.

Posvietim ti na cestu a ponúknem ti inšpiráciu, ktorá vedie k nachádzaniu tvojej vlastnej múdrosti a jedinečnosti.
Tak, že si nie len zacvičíš, oddýchneš a odreaguješ, ale otvoríš brány k novej úrovni svojho vedomia a prežívania. Cítim, že môj pobyt v Michalovciach sa pomaly chýli ku koncu a toto je príležitosť, ktorú chcem ešte dať sebe aj vám Michalovčanom. Ak to teda cítiš ako volanie, je najvyšší čas chopiť sa šance. Si srdečne vítaný/á.

Príď si zacvičiť

  • Každý pondelok 18:00 – 19:15
  • Tanečná sála ZUŠ Michalovce,
    Štefánikova 3509/20, 071 01
  • Vezmi si vodu a niečo pohodlné na seba (karimatky sú k dispozícii)
  • Odporúčaný príspevok je 6 €

Teším sa na teba!

Kapacita je 13 osôb. Po jej presiahnutí už sa nedá do lekcie rezervovať. V takom prípade mi môžeš napísať email a zaradím ťa na čakaciu listinu. Ak sa niekto odhlási, dostaneš okamžite info :).

zuzana@inspiral.blog